STATUS QUO

Пластовая, воздух, прибор, проверка, петиция

Львів'яни просить перевірити повітря на вул. Пластовій

Встановити прилад вимірювання забруднення повітря на вул. Пластовій, 13 з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення просять у петиції, яка зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій.

Автор петиції Марія Щебет зазначає, що Львів недавно приєднався до світової тенденції моніторингу забруднення повітря в режимі онлайн, з доступом до результатів усіх користувачів інтернету.

"Зараз у Львові діє такий прилад на вул. Клепарівській, де фіксуються перевищення шкідливих речовин у повітрі і негативний вплив на здоров'я, але вважаю, що такі прилади, в першу чергу, повинні бути встановлені поблизу промислових підприємств, з метою контролю екологічності їхньої діяльності. Саме тому, пропоную встановити такий вимірювальний прилад на вул. Пластовій, 13 (житловий будинок, найближче розташований до львівських очисних споруд) з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення", - йдеться у петиції.

Станом на 30 вересня петицію підписали 192 особи з 500 необхідних.


Установить прибор измерения загрязнения воздуха на ул. Пластовой 13 с целью постоянного отслеживания вредного влияния на население просят в петиции, зарегистрированной в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Мария Щебет отмечает, что Львов недавно присоединился к мировой тенденции мониторинга загрязнения воздуха в режиме онлайн, с доступом к результатам всех пользователей интернета.

"Сейчас во Львове действует такой прибор на ул. Клепаровской, где фиксируются превышение вредных веществ в воздухе и негативное влияние на здоровье, но считаю, что такие приборы, в первую очередь, должны быть установлены вблизи промышленных предприятий, с целью контроля экологичности их деятельности. Именно поэтому, предлагаю установить такой измерительный прибор на ул. Пластовой, 13 (жилой дом, который наиболее близко расположен к львовским очистным сооружениям) с целью постоянного отслеживания вредного влияния на население", - говорится в петиции.

По состоянию на 30 сентября петицию подписали 192 человека из 500 необходимых.

Автор: Тетяна Костенко