STATUS QUO

акция, дальнобойщики, пикет

Львівські далекобійники протестують під стінами Кабміну (відео)

Сьогодні, 30 вересня у Києві відбувається акція протесту під стінами Кабінету Міністрів України. Про це повідомляє “Варта 1”. 

Акція розпочалася у Києві о 7:00 на вул. Грушевського під стінами Кабміну. Зі Львова у акції взяло участь 30 водіїв фур. Загалом мають приєднатися учасники з цілої України.

Як повідомив один з організаторів Юрій Петрань, протестувальники вимагають подолати корупцію в Укртрансбезпеці. Першочерговою вимогою протестувальників є видача одноразових дозволів на перетин кордону з Польщею.

На даний момент кілька представників пішло на переговори до приміщення Кабміну. Про результати буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому водіям фур різко скоротили кількість дозволів на перевезення до Польщі. Водії змушені по кілька днів чергувати на пунктах видачі дозволів. Через простій не встигають вчасно доставляти замовлення і змушені платити штрафи.


Сегодня, 30 сентября в Киеве проходит акция протеста под стенами Кабинета Министров Украины. Об этом сообщает "Варта 1". 

Акция началась в Киеве в 7:00 на ул. Грушевского под стенами Кабмина. Из Львова в акции приняло участие 30 водителей фур. Всего должны присоединиться участники со всей Украины.

Один из организаторов Юрий Петран сообщил, что протестующие требуют преодолеть коррупцию в Укртрансбезпеци. Первоочередным требованием протестующих является выдача одноразовых разрешений на пересечение границы с Польшей.

На данный момент несколько представителей пошло на переговоры в помещение Кабмина. О результатах будет сообщено позже.

Напомним, что несколько недель назад водителям фур резко сократили количество разрешений на перевозку в Польшу. Водители вынуждены по несколько дней дежурить на пунктах выдачи разрешений. Из-за простоя не успевают вовремя доставлять заказы и вынуждены платить штрафы.

 

Автор: Тетяна Костенко