STATUS QUO

аноним, школа, заминирование

Зі школи на Львівщині евакуювали учнів

У Новому Роздолі правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування школи. Евакуйовано  близько 60 учнів та вчителів навчального закладу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Новороздільське відділення поліції сьогодні, 30 вересня, близько 11.30 надійшло повідомлення від аноніма про те, що заміновано одну зі шкіл міста.

На місці події працюють експерти-вибухотехніки, кінолог, слідчо-оперативна група та фахівці інших служб. Правоохоронці евакуювали близько 60 учнів та вчителів навчального закладу.

Проводяться усі необхідні заходи з метою встановлення особи аноніма.


В Новом Роздоле правоохранители проверяют сообщение о заминировании школы. Эвакуировано около 60 учеников и учителей учебного заведения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Новороздольское отделение полиции сегодня, 30 сентября, около 11.30 поступило сообщение от анонима о том, что заминирована одна из школ города.

На месте происшествия работают эксперты-взрывотехники, кинолог, следственно-оперативная группа и специалисты других служб. Правоохранители эвакуировали около 60 учеников и учителей учебного заведения.

Проводятся все необходимые меры с целью установления личности анонима.

Автор: Тетяна Костенко