STATUS QUO

руферы, подростки, крыша

У Львові покарали батьків неповнолітніх руферів

У Львові правоохоронці встановили особи неповнолітніх руферів, які знімали відео своїх небезпечних пригод. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В соціальних мережах 25 вересня з’явилися відеоролики з двома неповнолітніми, які перебували на даху багатоповерхівки. Один з хлопців, схопившись руками за перила парапету, повис на даху, а інший фільмував дії свого товариша.

Працівники ювенальної превенції Франківського відділу поліції встановили особи неповнолітніх. Ними виявились двоє семикласників віком 12 років, які навчаються в одній з львівських шкіл.

Хлопці розповіли поліцейським, що вони займалися так званим руфингом, при цьому робили фотографії та знімали відео. Всі ці матеріали школярі оприлюднювали у соцмережах з метою збільшення кількості підписників та вподобань. Для батьків захоплення їхніх дітей стало великою несподіванкою, оскільки, як з’ясували правоохоронці, вони нічого про це не знали. 

Зі школярами та їхніми батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди, а також склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Во Львове правоохранители установили личности несовершеннолетних руферов, которые снимали видео своих опасных приключений. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В социальных сетях 25 сентября появились видеоролики с двумя несовершеннолетними, которые находились на крыше многоэтажки. Один из парней, схватившись руками за перила парапета, повис на крыше, а другой снимал действия товарища.

Работники ювенальной превенции Франковского отдела полиции установили личности несовершеннолетних. Ими оказались двое семиклассников в возрасте 12 лет, обучающиеся в одной из львовских школ.

Ребята рассказали полицейским, что они занимались так называемым руфингом, при этом делали фотографии и снимали видео. Все эти материалы школьники обнародовали в соцсетях с целью увеличения количества подписчиков и предпочтений. Для родителей увлечение их детей стало большой неожиданностью, поскольку, как выяснили правоохранители, они ничего об этом не знали.

Со школьниками и их родителями правоохранители провели профилактические беседы, а также составили административные протоколы по ч.1 ст.184 (невыполнение родителями или лицами, их заменяющими, обязанностей по воспитанию детей) Кодекса Украины об административных правонарушениях. Санкция статьи предусматривает предупреждение или наложение штрафа от одного до трех необлагаемых минимумов доходов граждан.

Автор: Тетяна Костенко