STATUS QUO

На Львівщині шукають водія, який збив підлітка та втік

На Самбірщині водій невстановленого автомобіля травмував неповнолітнього пішохода. Всіх, кому щось відомо про цю подію, просять зголоситися на оперативну лінію "102". Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Самбірський відділ поліції 29 серпня близько 02.30 надійшло повідомлення про те, що між селами Берестяни та Раково водій, керуючи невстановленим автомобілем, здійснив наїзд на людину та поїхав з місця події.

Поліцейські встановили особу потерпілого – 17-річного жителя Старосамбірського району. Юнак доставлений у лікарню, де у нього діагностували черепно-мозкову травму, струс головного мозку, вивих плеча та скальповану рану голови.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Максимальне покарання, передбачене статтею, - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває.

"Якщо вам щось відомо про водія або транспортний засіб, яким він керував, просимо зателефонувати на оперативну лінію "102"", - звертаються правоохоронці.


На Самборщине водитель неустановленного автомобиля травмировал несовершеннолетнего пешехода. Всех, кому что-то известно об этом событии, просят позвонить на оперативную линию "102". Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Самборский отдел полиции 29 августа около 02.30 поступило сообщение о том, что между селами Берестяны и Раково водитель, управляя неустановленным автомобилем, совершил наезд на человека и поехал с места происшествия.

Полицейские установили личность потерпевшего - 17-летнего жителя Старосамборского района. Юноша доставлен в больницу, где у него диагностировали черепно-мозговую травму, сотрясение головного мозга, вывих плеча и скальпированную рану головы.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.286 УК Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - ограничение свободы на срок до трех лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового.

Досудебное расследование продолжается.

"Если вам что-то известно о водителе или транспортном средстве, которым он руководил, просим позвонить на оперативную линию" 102 "", - обращаются правоохранители.