STATUS QUO

На медалях цьогорічного Львівського півмарафону розмістять афоризми Андрея Шептицького

Медалі ювілейного 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON, який відбудеться 22−23 серпня 2020 року у форматі онлайн, будуть присвячені видатному меценату, покровителю української культури та релігійному діячеві Андрею Шептицькому. Про це повідомляє компанія-організатор півмарафону Run Ukraine.

29 липня 2020 року виповнюється 155 років з дня народження Андрея Шептицького, релігійного діяча та мецената, який розбудовував українське мистецтво. Він спонсорував культурно-просвітницькі товариства, надавав стипендії молодим митцям, оплачував навчання обдарованих художників і літераторів за кордоном, відшукував і зберігав культурні пам’ятки українського народу та навіть заснував Національний музей у Львові.

Цьогоріч в Run Ukraine вирішили об'єднати медалі бігових заходів у різних містах єдиною ідеєю — «Майбутнє неможливе без минулого». Неможливо рухатися вперед, кудись бігти та будувати нове, не знаючи своєї історії, не знаючи, що було раніше. Саме тому кожна медаль Бігової Ліги Under Armour Ukrainian Majors Running League Online у 2020 році присвячена певній історичній події або персоналії.

Героєм медалей Львівського півмарафону став Андрей Шептицький. Його цитати винесені на медалі дистанцій 4.2 км, 10 км та 21 км.

«На медалі дистанції 4.2 км значиться: „Нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе“. Ці слова Андрея Шептицького актуальні й досі. Особливого змісту вони набувають для бігунів, які змінюють себе заради великої мети і знають, що їхнє майбутнє залежить лише від них самих. Увесь світ змінюється, і ми не можемо на це вплинути. Але ми можемо змінити себе та відкрити нові горизонти», — переконаний генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Нагадаємо, цьогоріч Львівський півмарафон відбудеться у незвичному форматі - онлайн. Бігові заходи у форматі онлайн набули популярності під час карантину через заборону проведення масових заходів. Такі забіги дозволяють брати участь в них дистанційно, біжучи у будь-якому місті та будь-яким маршрутом. Таким чином витримується соціальна дистанція, а отже, вони є безпечними та не порушують умов карантину.