STATUS QUO

У всіх районах міста встановлюють контейнери для збору органіки

У всіх районах Львова триває встановлення контейнерів для збору органічних відходів. Про це під час апаратної наради доповіли очільники районних адміністрацій.

Так, у Галицькому районі перевізники встановили 6 контейнерів для роздільного збору органічних відходів. За інформацією Франківської РА, у районі встановили 22 контейнери для забору органіки. А у Шевченківському районі 68 контейнерів отримали спеціальне ознакування для забору органічних відходів. Також у Залізничному районі встановили 23 спецконтейнери.

У Личаківській РА інформують, що до кінця тижня у районі планують встановити 9 контейнерів. А також 5 закладів готові встановити спеціальні контейнери на своїй території.

У Сихівському районі встановлено 9 нових спеціальних контейнерів, також 18 отримали спеціальне ознакування. Додамо, що в районі вже є 3 ОСББ, які щодня здають на компостування органіку.

«У нас є дуже позитивний приклад по ОСББ — вони гарно сортують органіку і в них зменшився тонаж, тож тепер менше платять за вивіз сміття», — зазначають у Сихівській РА.