STATUS QUO

ртуть, санаторий, "Пограничник - Немиров", термометры

В санаторії на Львівщині намагались викинути майже півсотні термометрів

В санаторії "Прикордонник – Немирів" у Яворівському районі виявлені банка, ймовірно зі ртуттю, та коробка з 41 термометром. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

28 липня об 11:48 в селищі Немирів Яворівського району на території санаторію “Прикордонник – Немирів“ виявлена ємність з невідомою речовиною. В ході обстеження рятувальники встановили, що це герметично закрита скляна банка об’ємом 400 ml, в якій знаходиться орієнтовно 150 ml речовини, попередньо - металевої ртуті, та коробка з 41 побутовим термометром, частина яких частково пошкоджена, без ознак витоків. Дану речовину передано працівникам сектору з питань ЦЗ Яворівської РДА для зберігання та подальшої утилізації.


В санатории "Пограничник - Немиров" в Яворовском районе обнаружены банка, вероятно со ртутью, и коробка с 41 термометром. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

28 июля о 11:48 в поселке Немиров Яворивского района на территории санатория "Пограничник - Немиров" обнаружена емкость с неизвестным веществом. В ходе обследования спасатели установили, что это герметично закрытая стеклянная банка объемом 400 ml, в которой находится ориентировочно 150 ml вещества, предварительно - металлической ртути, и коробка с 41 бытовым термометром, часть которых частично повреждена, без признаков утечек. Данное вещество передано сотрудникам сектора по вопросам ЦЗ Яворовской РГА для хранения и дальнейшей утилизации.

Автор: Тетяна Костенко