STATUS QUO

У Львові проведуть реконструкцію скверу на розі вул. Замарстинівської - вул. Липинського

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий оглянув територію скверу між вул. Липинського, Замарстинівською і Підрічною. Так, ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив проект, що передбачає оновлення пішохідних стежок, облаштування дитячого та спортивного майданчиків, а також озеленення. Вартість виконання робіт становить понад 4,5 млн грн.

«Цей сквер обіцяли зробити „ротарійці“. У нас був президент світового Ротарі, тож ЛКП „Інститут просторового розвитку“ розробило проект. Тут буде і спортивна, і відпочинкова частина, а також ми збережемо левів. Буде висаджено нові зелені насадження», — зазначив мер.

Так, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід уточнив, що всі дерева в сквері будуть збережені.

«Торік ЛКП «Інститут просторового розвитку» виконало проект реконструкції цього скверу разом із вул. Підрічною. Вул. Підрічна вже зроблена, проект скверу, я сподіваюсь, буде дуже швидко реалізований. Тут передбачається оновлення пішохідних стежок і вибір кращого маршруту через цей сквер. Крім того, будуть влаштовані два майданчики: один — інтерактивний, для дітей, з різними іграми, які будуть намальовані на асфальті, або зроблені з деякими елементами, а також другий — спортивний, що розташовуватиметься у куті скверу, де буде спортивне спорядження.
У нас було дуже багато нарад щодо цього скверу і в райадміністрації, і на місці. Хочу зазначити, що сквер буде оновлено не лише у вигляді пішохідних стежок — тут також буде дуже багато зелених насаджень, зокрема — 3 нові різновиди дерев, а також близько 10 різновидів кущів", — зазначив директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.