STATUS QUO

транспорт, Трускавец, стоимость проезда

У Трускавці підняли вартість проїзду

У Трускавці встановили нові тарифи на вивіз сміття та перевезення в міському транспорті. Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради. 

З 1 серпня 2017 року проїзд у міському транспорті становитиме 4 грн. Прийняття цього рішення відкладалось кілька місяців. До перевізників були претензії з боку пасажирів стосовно поведінки водіїв, графіку руху та відсутності інформаційних табло. Ці недоліки перевізник усунув та надав обгрунтовані розрахунки нового тарифу. У міськраді зазначають, що підняття тарифів не зачепить соціально незахищені верстви населення, оскільки для них проїзд є безкоштовним, та відшкодовується фірмам-перевізникам із міського бюджету.

Також з серпня зміниться тариф на вивіз сміття. Цього тижня закінчився конкурс на надавача послуг із вивезення ТПВ, переможцем стало ДП "Комунальник плюс" ТзОВ "Комунальник 1", з яким буде укладено угоду на 12 місяців. Тариф нового перевізника становить 12,06 грн. без інвестиційної складової.

"Попередній надавач послуг мав довготривалий договір, і інвестиційна складова мала сенс. Тариф був вищим. Але він не впорався зі своїми обов’язками. Ми наполягатимемо на тому, щоб контейнери, які були придбані за кошти громади, залишились в місті. Натомість, щоб не бути заручниками накопичення сміття, ми закупили сміттєві баки, які належатимуть громаді та будуть на балансі КП "Парк курортний", – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, – курорт має бути чистим".


В Трускавце установили новые тарифы на вывоз мусора и перевозки в городском транспорте. Об этом сообщает пресс-служба Трускавецкого городского совета. 

С 1 августа 2017 года проезд в городском транспорте составит 4 грн. Принятие этого решения откладывалось несколько месяцев. К перевозчикам были претензии со стороны пассажиров относительно поведения водителей, графика движения и отсутствия информационных табло. Эти недостатки перевозчик устранил и предоставил обоснованные расчеты нового тарифа. В горсовете отмечают, что повышение тарифов не коснется социально незащищенные слои населения, поскольку для них проезд является бесплатным, и возмещается фирмам-перевозчикам из городского бюджета.

Также с августа изменится тариф на вывоз мусора. На этой неделе закончился конкурс на поставщика услуг по вывозу ТБО, победителем стало ДП "Коммунальщик плюс" ООО "Коммунальщик 1", с которым будет заключен договор на 12 месяцев. Тариф нового перевозчика составляет 12,06 грн. без инвестиционной составляющей.

"Предыдущий исполнитель услуг имел долгосрочный договор, и инвестиционная составляющая имела смысл. Тариф был выше. Но он не справился со своими обязанностями. Мы будем настаивать на том, чтобы контейнеры, которые были приобретены за средства громады, остались в городе. Чтобы не быть заложниками накопления мусора, мы закупили мусорные баки, которые будут принадлежать громаде и будут находиться на балансе КП "Парк курортный", - рассказал мэр Трускавца Андрей Кульчинский, - курорт должен быть чистым".

Автор: Тетяна Костенко