STATUS QUO

Денис Полищук, умер

Помер відомий львівський актор

Вчора у віці 40 років помер уродженець Львова, актор та режисер Денис Поліщук. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Громада міста Львова сумує та співчуває родині актора Дениса Поліщука. Розділяємо біль і горе, яке спіткало родину. Для усіх нас Денис Поліщук назавжди залишиться дуже щирим, талановитим львів’янином", - зазначили в департаменті розвитку міськради.

Як повідомляє ZAHID.NET,  24 червня Денис Поліщук переніс складну операцію після крововиливу у мозок. З того часу він перебував у комі.

Довідка SQ. Денис Поліщук народився 11 квітня 1977 року у Львові. У 2003-2006 роках був актором львівського театру ім. Леся Курбаса. Також працював драматичним актором в Харківському театрі, у Чернівецькому театрі ім. Ольги Кобилянської, на телебаченні та радіо. Був режисером та радіоведучим. Останні роки Денис Поліщук жив та працював у Львові.


Вчера в возрасте 40 лет скончался уроженец Львова, актер и режиссер Денис Полищук. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Община города Львова скорбит и сочувствует семье актера Дениса Полищука. Разделяем боль и горе, которое постигло семью. Для всех нас Денис Полищук навсегда останется очень искренним, талантливым львовянином", - отметили в департаменте развития горсовета.

Как сообщает ZAHID.NET,  24 июня Денис Полищук перенес сложную операцию после кровоизлияния в мозг. С тех пор он находился в коме.

Справка SQ. Денис Полищук родился 11 апреля 1977 года во Львове. В 2003-2006 годах был актером львовского театра им. Леся Курбаса. Также работал драматическим актером в Харьковском театре, в Черновицком театре им. Ольги Кобылянской, на телевидении и радио. Был режиссером и радиоведущим. Последние годы Денис Полищук жил и работал во Львове.

Автор: Тетяна Костенко