STATUS QUO

ДТП, 5-летний мальчик, Зимняя Вода

На автодорозі Львів – Шегині у ДТП постраждала дитина

На автодорозі Львів – Щегині поблизу села Зимна Вода у ДТП травмований 5-річний хлопчик. За кермом автомобіля, у якому їхала дитина, перебував його 17-річний брат, котрий не отримував водійського посвідчення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 28 липня, о 8.50 на регульованому перехресті поблизу села Зимна Вода зіткнулись автомобілі ВАЗ-2110 та Ford Focus. За кермом ВАЗ-2110 перебував 17-річний мешканець села Зимна Вода, котрий, як встановили правоохоронці, не отримував водійського посвідчення. Автомобілем Ford керував 46-річний львів’янин. Внаслідок зіткнення травмований п’ятирічний пасажир ВАЗу, брат хлопця, який керував автомобілем. Зараз лікарі встановлюють йому діагноз.

На місці події працює слідчо-оперативна група.


На автодороге Львов - Щегини вблизи села Холодная вода ДТП травмирован 5-летний мальчик. За рулем автомобиля, в котором ехала ребенок, находился его 17-летний брат, который не получал водительского удостоверения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 28 июля, в 8.50 на регулируемом перекрестке возле села Зимняя Вода столкнулись автомобили ВАЗ-2110 и Ford Focus. За рулем ВАЗ-2110 находился 17-летний житель села Зимняя Вода, который, как установили правоохранители, не получал водительского удостоверения. Автомобилем Ford управлял 46-летний львовянин. В результате столкновения травмирован пятилетний пассажир ВАЗа, брат парня, который управлял автомобилем. Сейчас врачи устанавливают ему диагноз.

На месте происшествия работает следственно-оперативная группа.

Автор: Тетяна Костенко