STATUS QUO

розыск, дети, пропал без вести, Львов

На Львівщині досі не знайшли 6 дітей

На Львівщині досі не встановлено місце знаходження майже 300 безвісно зниклих осіб, з яких 6 – діти. Прокурором області взято на особистий контроль стан роботи оперативних підрозділів поліції щодо розшуку осіб. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За даними прокуратури, на даний час не встановлено місцезнаходження майже 800 осіб, з яких 11 – неповнолітні, які переховуються від органів досудового розслідування, суду або ухиляються від відбування кримінального покарання.

Окрім того, ще не встановлено місце знаходження майже 300 безвісно зниклих осіб, з яких 6 діти.

Водночас прокурорами виявлено випадки, коли оперативними підрозділами поліції по півроку і більше не проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження розшукуваних, або ж такі оперативно-розшукові справи безпідставно закриваються.

Найбільш критичної оцінки піддано роботу оперативників Стрийського, Городоцького, Дрогобицького, Бродівського, Пустомитівського, Жидачівського, Сокальського та Буського відділів поліції. Так, у поточному році Сколівським відділом поліції не розшукано жодної особи.


На Львовщине до сих пор не установлено местонахождение почти 300 без вести пропавших лиц, из которых 6 - дети. Прокурором области взято на личный контроль состояние работы оперативных подразделений полиции по розыску лиц. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

По данным прокуратуры, в настоящее время не установлено местонахождение почти 800 человек, из которых 11 - несовершеннолетние, скрывающихся от органов предварительного расследования, суда или уклоняющихся от отбывания уголовного наказания.

Кроме того, еще не установлено местонахождение почти 300 без вести пропавших лиц, из которых 6 детей.

В то же время прокурорами выявлены случаи, когда оперативными подразделениями полиции по полгода и больше не проводятся оперативно-розыскные мероприятия, направленные на установление местонахождения разыскиваемых, или же такие оперативно-розыскные дела безосновательно закрываются.

Наиболее критической оценки подвергнута работа оперативников Стрыйского, Городоцкого, Дрогобычского, Бродовского, Пустомытовского, Жидачевского, Сокольского и Бусского отделов полиции. Так, в текущем году Сколивским отделом полиции не разыскано никого.

Автор: Тетяна Костенко