STATUS QUO

железная дорога, Самборщина, Польша, восстановят

Через Старосамбірщину відновлять залізничне сполучення

Відкривається перспектива подорожей між Старосамбірщиною та Польщею залізницею. Про це заявив  голова райдержадміністрації Орест Бонк на нараді із керівниками служб та організацій району, повідомляє прес-служба Старосамбірської райадміністрації.

22 квітня українсько-польська делегація мали можливість проїхатись залізницею із Перемишля до Нижанкович, це перший крок до залізничного сполучення та відновленню туристичного маршруту. В подальшому планується вантажні перевезення залізницею. Окрім цього, додав голова, на рівні Міністерств України та Польщі ведуться перемовини про відновлення залізничного руху в даному напрямку.


Открывается перспектива путешествий между Старосамборским районом и Польшей по железной дороге. Об этом заявил председатель райгосадминистрации Орест Бонк на совещании с руководителями служб и организаций района, сообщает пресс-служба Старосамборской райадминистрации.

22 апреля украинско-польская делегация имела возможность прокатиться по железной дороге из Перемышля до Нижанковичей - это первый шаг к железнодорожному сообщению и восстановлению туристического маршрута. В дальнейшем планируется грузовые перевозки по железной дороге. Кроме этого, добавил глава района, на уровне министерств Украины и Польши ведутся переговоры о восстановлении железнодорожного движения в данном направлении.

Автор: Тетяна Костенко