STATUS QUO

бензопила, пальцы, парень

На Львівщині юнак відрізав бензопилою чотири пальці на руці

На Турківщині юнак через необережність відрізав собі чотири пальці на руці. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

В Турківське відділення поліції 25 березня на оперативний номер 102 надійшло повідомлення від медиків місцевої лікарні про те, що до них поступив на лікування 16-річний мешканець району з діагнозом: "перелом лівого стегна, ампутація чотирьох пальців правої руки".

Правоохоронці встановили, що близько 15.00 хлопець заготовляв дрова в одному з лісових масивів району. Для цього він використовував ланцюгову бензопилу. Зі слів потерпілого, через власну необережність він відрізав собі пальці та зламав ногу.

Поліцейські встановлюють обставини, внаслідок яких хлопець отримав тілесні ушкодження.


На Турковщине юноша по неосторожности отрезал себе четыре пальца на руке. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Турковском отделения полиции 25 марта на оперативный номер 102 поступило сообщение от медиков местной больницы о том, что к ним поступил 16-летний житель района с диагнозом: "перелом левого бедра, ампутация четырех пальцев правой руки".

Правоохранители установили, что около 15.00 парень заготовлял дрова в одном из лесных массивов района. Для этого он использовал цепную бензопилу. По словам потерпевшего, по собственной неосторожности он отрезал себе пальцы и сломал ногу.

Полицейские устанавливают обстоятельства, в результате которых парень получил телесные повреждения.

Автор: Тетяна Костенко