STATUS QUO

авиарейс, Киев, АН

Між Києвом та Львовом з’являться додаткові авіарейси

З 10 квітня авіакомпанія “Мотор Січ” збільшить число польотів між Києвом і Львовом з чотирьох до шести рейсів в тиждень. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Рейси з Києва виконуватимуться з понеділка по п’ятницю о 10:00, в суботу – о 11:00. Польоти зі Львова – з понеділка по п’ятницю о 17:50 та в неділю о 18:00.

Таким чином, жителі Києва зможуть здійснювати одноденні поїздки в робочі дні або літати до Львова на вихідні. Час у дорозі становитиме 1 годину 20 хвилин. На лінії заявлений літак Ан-140, разом з тим “Мотор Січ” періодично ставить на маршрут Київ-Львів – Ан-24.

Зазначимо, що зараз прямі рейси між Києвом і Львовом виконують дві авіакомпанії – “Мотор Січ” з аеропорту Жуляни і МАУ з Борисполя.


С 10 апреля авиакомпания "Мотор Сич" увеличит число полетов между Киевом и Львовом с четырех до шести рейсов в неделю. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Рейсы из Киева будут выполняться с понедельника по пятницу в 10:00, в субботу - в 11:00. Полеты из Львова - с понедельника по пятницу в 17:50 и в воскресенье в 18:00.

Таким образом, жители Киева смогут осуществлять однодневные поездки в рабочие дни или летать во Львов на выходные. Время в пути составит 1:00 20 минут. На линии заявленный самолет Ан-140, вместе с тем "Мотор Сич" периодически ставит на маршрут Киев-Львов - Ан-24.

Отметим, что сейчас прямые рейсы между Киевом и Львовом выполняют две авиакомпании - "Мотор Сич" из аэропорта Жуляны и МАУ из Борисполя.

Автор: Тетяна Костенко