STATUS QUO

Wizz Air відкриває три маршрути зі Львова

Найбільший лоукостер в Центральній та Східній Європі Wizz Air оголосив про відкриття трьох нових маршрутів зі Львова. По це повідомляє прес-служба Wizz Air, інформує "Громадське телебачення". 

З 26 березня 2018 року Wizz Air відкриє рейси зі Львова до Гданська і Катовіце, а з 21 травня 2018 року — у Дортмунд. По всіх трьох напрямках перельоти виконуватимуться двічі на тиждень по понеділках і п’ятницях, а з 20 червня Wizz Air відкриє додаткові рейси Львів — Катовіце по середах і неділях.

Заявлені ціни квитків на рейси зі Львова до Гданська і Катовіце починаються від 279 гривень в один бік, на рейси Львів — Дортмунд — від 719 гривень в один бік.


Наибольший лоукостер в Центральной и Восточной Европе Wizz Air объявил об открытии трех новых маршрутов из Львова. По этом сообщает пресс-служба Wizz Air, сообщает "Общественное телевидение". 

С 26 марта 2018 года Wizz Air откроет рейсы из Львова в Гданьск и Катовице, а с 21 мая 2018 года - в Дортмунд. По всем трем направлениям перелеты будут выполняться дважды в неделю по понедельникам и пятницам, а с 20 июня Wizz Air откроет дополнительные рейсы Львов - Катовице по средам и воскресеньям.

Заявленные цены билетов на рейсы из Львова в Гданьск и Катовице начинается от 279 гривен в одну сторону, на рейсы Львов - Дортмунд - от 719 гривен в одну сторону.

comments powered by Disqus