STATUS QUO

У Львові затримали перехожого з пакетом таблеток

Патрульні виявили в перехожого різні таблетки, ймовірно, наркотичного походження. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Вчора вдень, під час патрулювання на вулиці Богдана Хмельницького, патрульні побачили підозрілого чоловіка, який різко змінив напрямок руху, коли побачив службовий автомобіль поліції. Його наздогнали та зупинили. Під час спілкування з інспекторами чоловік дуже сильно хвилювався. Його попросили показати, що він має при собі, проте чоловік відмовився.

Тоді особі провели поверхневу перевірку, в ході якої за поясом патрульні виявили таблетки різних кольорів (28 таблеток в поліетиленовому пакеті, 7 таблеток в блістері під назвою "Димедрол", та ще одну таблетку рожевого кольору).

На місце викликали слідчо-оперативну групу. Після цього чоловік почав вдавати, що йому стало погано, і він ліг на землю. Патрульні викликали бригаду швидкої медичної допомоги, проте коли вона прибула, чоловік відмовився від госпіталізації. Експерти вилучили таблетки на експертизу, а 38-річного мешканця Львова доставили до Личаківського відділу поліції.


Патрульные обнаружили у прохожего различные таблетки, вероятно, наркотического происхождения. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера днем, во время патрулирования на улице Богдана Хмельницкого, патрульные увидели подозрительного мужчину, который резко изменил направление движения, когда увидел служебный автомобиль полиции. Его догнали и остановили. Во время общения с инспекторами человек очень сильно волновался. Его попросили показать, что он имеет при себе, однако мужчина отказался.

Тогда полицейские провели поверхностную проверку, в ходе которой за поясом обнаружили таблетки разных цветов (28 таблеток в полиэтиленовом пакете, 7 таблеток в блистере под названием "Димедрол", и еще одну таблетку розового цвета).

На место вызвали следственно-оперативную группу. После этого мужчина начал делать вид, что ему стало плохо, и он лег на землю. Патрульные вызвали бригаду скорой медицинской помощи, однако когда она прибыла, человек отказался от госпитализации. Эксперты изъяли таблетки на экспертизу, а 38-летнего жителя Львова доставили в Лычаковский отдел полиции.