STATUS QUO

Львів'янина засудили до виправних робіт за побиття водія автобуса

Львів’янину, який побив водія автобуса, винесено вирок – його засудили до одного року виправних робіт. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Львівською місцевою прокуратурою №1 підтримувалось обвинувачення в суді стосовно 21-річного львів’янина, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Інцидент стався у листопаді 2018 року на кінцевій зупинці громадського транспорту.

Під час словесного конфлікту чоловік наніс водію автобуса декілька ударів кулаком у обличчя, груди та передпліччя, спричинивши численні синці і травми. Крім цього, зловмисник схопив потерпілого, який перебував за кермом, та виштовхнув його на вулицю. Внаслідок падіння, потерпілий отримав перелом правої ключиці, закриту травму грудної клітки із забоєм правої легені.

Вироком Личаківського районного суду м. Львова чоловіка визнано винним та призначено останньому покарання у виді одного року виправних робіт з відрахуванням 10% із суми його заробітку за місцем роботи щомісячно в дохід держави.


Львовянину, который избил водителя автобуса, вынесен приговор - его приговорили к одному году исправительных работ. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Львовской местной прокуратурой №1 поддерживалось обвинение в суде в отношении 21-летнего львовянина, который обвинялся в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.122 УК Украины (умышленное средней тяжести телесное повреждение).

Инцидент произошел в ноябре 2018 года на конечной остановке общественного транспорта.

Во время словесного конфликта мужчина нанес водителю автобуса несколько ударов кулаком в лицо, грудь и предплечье, вызвав многочисленные синяки и травмы. Кроме этого, злоумышленник схватил потерпевшего, который находился за рулем, и вытолкнул его на улицу. В результате падения, пострадавший получил перелом правой ключицы, закрытую травму грудной клетки с ушибом правого легкого.

Приговором Лычаковского районного суда г. Львова мужчина признан виновным, ему назначено наказание в виде одного года исправительных работ с удержанием 10% из суммы его заработка по месту работы ежемесячно в доход государства.