STATUS QUO

Автобус Червоноград-Тернопіль "замінували"

Поліція встановила, хто ''замінував'' автобус Червоноград-Тернопіль.  Про це повідомляє nadbugom.in.ua

Днями, на лінію 102 надійшла інформація від чергового автовокзалу про те, що їм подзвонив невідомий і заявив про вибухівку в автобусі Червоноград-Тернопіль.

Працівники поліції прийняли рішення негайно перевірити транспортний засіб на наявність небезпечних предметів. На момент, коли стало відомо про вибухівку, транспортний засіб, заповнений пасажирами, уже був в селі Ігровиця Тернопільського району. Автобус було зупинено та здійснено обшук, проте експерти нічого не виявили і автобус поїхав за своїм маршрутом.

Оперативники почали встановлювати особу, яка здійснила дзвінок. За словами начальника Тернопільського відділення поліції Віктора Волощука, "жартівником" виявився тридцятиоднорічний уродженець Червонограда. Коли до підозрюваного прийшли працівники поліції, то він одразу у всьому зізнався. Як стало відомо, хлопець - інвалід дитинства, а в автобусі на момент його дзвінка перебувала рідна сестра. Хлопець каже, що коли родичка приїжджає в гості до матері, то змушує фізично працювати. Йому це не подобається, і тому чоловік купив нову сім-картку, перетелефонував у Тернопіль, а після цього її спалив.

Правоохоронці внесли даний факт до єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 259 частина 1 ККУ. Проте психолого-медична експертиза повинна встановити осудність підозрюваного.


Полиция установила, кто ''заминировал ' автобус Червоноград-Тернополь. Об этом сообщает nadbugom.in.ua

На днях, на линию 102 поступила информация от дежурного автовокзала о том, что им позвонил неизвестный и заявил о взрывчатке в автобусе Червоноград-Тернополь.

Работники полиции приняли решение немедленно проверить транспортное средство на наличие опасных предметов. На момент, когда стало известно о взрывчатке, транспортное средство, заполненный пассажирами, уже было в селе Игровица Тернопольского района. Автобус остановили и обыскали, однако эксперты ничего не обнаружили, и автобус поехал по своему маршруту.

Оперативники начали устанавливать лицо, осуществившее звонок. По словам начальника Тернопольского отделения полиции Виктора Волощука, "шутником" оказался тридцатиоднолетний уроженец Червонограда. Когда к подозреваемому пришли работники полиции, то он сразу во всем признался. Как стало известно, парень - инвалид детства, а в автобусе на момент его звонка находилась родная сестра. Парень говорит, что когда родственница приезжает в гости к матери, то заставляет физически работать. Ему не нравится, и поэтому человек купил новую сим-карту, перезвонил в Тернополь, а затем ее сжег.

Правоохранители внесли данный факт в единый реестр досудебных расследований в соответствии со статьей 259 часть 1 УК. Однако психолого-медицинская экспертиза должна установить вменяемость подозреваемого.