STATUS QUO

озера, Тракт Глинянский, Лычаковский район, гибнет рыба

Екологи перевірять озера в Личаківському районі

Управління екології проведе повторне обстеження озер на вул. Тракт Глинянський у Личаківському районі. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Комісія екології та природокористування ЛМР звернулась до Лисиничівської сільської ради з проханням надати інформацію щодо вжитих заходів для очищення водойми на вул. Тракт Глинянський, 152.

Як розповіла голова комісії Ірина Оршак, Личаківська райадміністрація повідомила про очищення поверхневих вод озера за адресою вул. Тракт Глинянський, 152, у якому стався викид невідомої речовини внаслідок чого загинула риба .

“Озера використовує агрофірма “Провесінь” і нещодавно там стався викид якоїсь невідомої речовини, внаслідок чого загинула риба. Проте мешканці розповідають, що насправді нічого не зроблено. Тому ми зобов’язали управління екології провести на місці повторне обстеження”, - зазначила вона.

За словами голови комісії, документи про правопорушення передані до Нацональної поліції, а Держекоінспекція притягнула керівництво агрофірми “Провесінь“ до адміністративної відповідальності.


Управление экологии проведет повторное обследование озер на ул. Тракт Глинянский в Лычаковском районе. Об этом сообщает информационный портал депутатов Львовского городского совета.

Комиссия экологии и природопользования Львовского горсовета обратилась в Лисиничевский сельсовет с просьбой предоставить информацию о принятых мерах для очистки водоема на ул. Тракт Глинянский, 152.

Как рассказала председатель комиссии Ирина Оршак, Лычаковская райадминистрация сообщила об очистке поверхностных вод озера по адресу ул. Тракт Глинянский, 152, в котором произошел выброс неизвестного вещества, в результате чего погибла рыба.

"Озера использует агрофірма "Провесинь", и недавно там произошел выброс какого-то неизвестного вещества, в результате чего погибла рыба. Однако жители рассказывают, что на самом деле ничего не сделано. Поэтому мы обязали управление экологии провести на месте повторное обследование", - отметила председатель комиссии.

По ее словам, документы о правонарушениях переданы в Нацполицию, а Госэкоинспекция привлекла руководство агрофирмы "Провесинь" к административной ответственности.

Автор: Тетяна Костенко