STATUS QUO

На ремонт дороги Жовква-Червоноград-Ковель виділили великі гроші

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження, в якому міститься перелік українських доріг, які в 2019 році мають відремонтувати за рахунок грошей з Дорожнього фонду, зокрема дорогу Жовква-Червоноград-Ковель. Про це повідомляє nadbugom.in.ua

На автомобільну дорогу Р-19 "Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква" відповідно до розпорядження виділено 56 284 000 гривень.

Загалом, у нинішньому році на ремонт українських доріг направлять рекордну суму - 55 млрд гривень. Це помітно більше, ніж було в 2018 та 2017 років роках.


Премьер-министр Украины Владимир Гройсман подписал распоряжение, в котором содержится перечень украинских дорог, которые в 2019 году должны отремонтировать за счет денег из Дорожного фонда, в том числе дорогу Жовква-Червоноград-Ковель. Об этом сообщает nadbugom.in.ua

На автомобильную дорогу Р-19 "Ковель - Владимир-Волынский - Червоноград - Жовква" в соответствии с распоряжением выделено 56284000 гривен.

В целом, в нынешнем году на ремонт украинских дорог направят рекордную сумму - 55 млрд гривен. Это заметно больше, чем в 2018 и 2017 годах.

Автор: Тетяна Костенко