STATUS QUO

Київстар підключив до 4G ще 754 населених пунктів України

Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE доступний для 75% населення України.

Київстар підключив до мережі 4Gнові міста і селища - зокрема, Яворів, Бібрка, Куликів (Львівська обл.), Просяна, Котовка (Дніпропетровська обл.), Степногірськ (Запорізькаобл.), Великі Сорочинці, Засулля (Полтавська обл.), Велика Писарівка (Сумська обл.), Мліїв, Вільшана (Черкаська обл.), та ін. Загалом, доступ до LTEотримало 754 населених пункти, де проживає 370 тисяч людей. Мережа 4G Київстар працює на території, де мешкає понад 75% населення України.

Мобільним інтернетом у мережі Київстар користується понад 16 млн абонентів. У 2019 році обсяги використання дата трафіку зросли на 54%, порівняно з 2018 роком, до 4263 Мб на абонента. При цьому більше 50% цього трафіку використано у мережі 4G.

Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки середня швидкість мобільного інтернету швидкість мобільної передачі даних в мережі 4G в Київстар - найвища з-поміж усіх  мобільних операторів України.

З 2015 року телеком оператор Київстар інвестував у розвиток мобільного зв’язку 3G і 4Gпонад 25 млрд грн.

Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно  в більше8 тисячах торгових точок по всій Україні.

Автор: Гололобова Мадина