STATUS QUO

Перемышль, Хиров, железная дорога, Полина Ли

Поляки відновлять залізничне сполучення зі Львівщиною

На території Польщі розпочали відновлення залізничної колії Хирів-Перемишль.

Про це повідомила директор Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі.

На території майбутнього митного переходу "Нижанковичі – Мальховіце" відбулись урочистості з нагоди відкриття проекту "Перша Бескидська Сокоризада залізниці".

У рамках цієї кампанії за вересень-жовтень волонтери очистили залізничну колію №102 довжиною близько 8 км, що є одним із кроків до відновлення у майбутньому залізничного сполучення "Хирів-Добромиль-Нижанковичі-Перемишль".


На территории Польши начали восстановление железнодорожного пути Хыров-Перемышль.

Об этом сообщила директор Департамента международной технической помощи и международного сотрудничества Львовской облгосадминистрации Полина Ли.

На территории будущего таможенного перехода "Нижанковичи - Мальховице" состоялись торжества по случаю открытия проекта "Первая Бескидская Сокоризада железной дороги".

В рамках этой кампании за сентябрь-октябрь волонтеры очистили железнодорожный путь №102 длиной около 8 км, что является одним из шагов к восстановлению в будущем железнодорожного сообщения "Хыров-Добромиль-Нижанковичи-Перемышль".