STATUS QUO

детский клуб, Дорога, хореография

У Львові відкривають новий дитячий клуб

Сьогодні, 26 вересня, о 16.00 відбудеться відкриття відремонтованого дитячого клубу Залізничного району "Дорога" на вул. Кульпарківській, 160.

Як повідомили у Львівській міській раді, в 2015 році з міського бюджету Львова виділили 94,5 тис. грн на ремонт даху, заміну дверей і вікон; а в 2016 році за 299, 500 тис. грн зроблений фасад, внутрішні роботи та замінено систему центрального опалення.

Сучасна театральна студія "Крила" запрошує школярів на заняття з основ акторської майстерності, пластики, ораторського мистецтва.

А на хореографії діти зможуть потанцювати, розважитися, навчитися керувати своїм тілом, а також брати участь в конкурсах і майстер-класах з гриму.


Сегодня, 26 сентября, в 16.00 состоится открытие отремонтированного детского клуба Железнодорожного района "Дорога" на ул. Кульпарковской, 160.

Как сообщили во Львовском городском совете, в 2015 году из городского бюджета Львова выделили 94,5 тыс. грн на ремонт крыши, замену дверей и окон; а в 2016 году за 299, 500 тыс. грн сделан фасад, внутренние работы и заменена система центрального отопления.

Современная театральная студия "Крылья" приглашает школьников на занятия по основам актерского мастерства, пластики, ораторского искусства.

А на хореографии дети смогут потанцевать, развлечься, научиться управлять своим телом, а также участвовать в конкурсах и мастер-классах по гриму.