STATUS QUO

бешенство, Дрогобыч, карантин

На Львівщині через сказ встановлені карантинні обмеження

У селі Верхній Дорожів Дрогобицького району через сказ встановлені карантинні обмеження. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації. 

В селі Верхній Дорожів в одному з домашніх господарств виявлено захворювання на цю небезпечну хворобу. У зв’язку з цим були прийняті запобіжні заходи з метою локалізації захворювання. Державна надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення встановити карантинні обмеження в селі Верхній Дорожів з прилеглою територією, встановити загрозливою зоною щодо сказу територію сіл Ортиничі та Биків, знизити популяцію лисиць в мисливських угіддях поблизу цих сіл та провести лабораторний аналіз на предмет сказу. Дрогобицькому відділу поліції необхідно посилити контроль за переміщення не ідентифікованих тварин та тварин без ветеринарних документів у селі Верхній Дорожів.

Також  комісія передбачила ряд заходів щодо профілактики та ліквідації захворювання на сказ тварин в селі Верхній Дорожів, зокрема провести вакцинацію всього наявного поголів’я тварин, провести серед населення роз’яснювальну роботу щодо захворювання та комплекс протиепідемічних заходів з метою недопущення виникнення цього захворювання серед людей.


В селе Верхний Дорожев Дрогобычского района из-за бешенства установлены карантинные ограничения. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычской райгосадминистрации. 

В селе Верхний Дорожев в одном из домашних хозяйств выявлено заболевание этой опасной болезнью. В связи с этим были приняты меры с целью локализации заболевания. Государственная чрезвычайная противоэпизоотическая комиссия приняла решение установить карантин в селе Верхний Дорожев с прилегающей территорией, установить угрожающей зоной по бешенству территорию сел Ортиничи и Быков, снизить популяцию лис в охотничьих угодьях вблизи этих сел и провести лабораторный анализ на предмет бешенства. Дрогобычскому отделу полиции необходимо усилить контроль за перемещение не идентифицированных животных и животных без ветеринарных документов в селе Верхний Дорожев.

Также комиссия предусмотрела ряд мероприятий по профилактике и ликвидации заболевания бешенством животных в селе Верхний Дорожев, в частности вакцинацию всего имеющегося поголовья животных, разъяснительную работу по болезни среди населения и комплекс противоэпидемических мероприятий с целью недопущения возникновения этого заболевания среди людей.

Автор: Тетяна Костенко