STATUS QUO

Конфлікт на Львівщині закінчився поножовщиною

Конфлікт на Львівщині закінчився поножовщиною. За даними Нацполіції, інцидент стався 24 червня в Дрогобицькому районі. Там вночі 27-річний хлопець отримав проникаюче ножове пораненням голови, він госпіталізований.

Як встановили правоохоронці, до вчинення правопорушення причетний 42-річний житель Турківського району. Він затриманий в порядку ст.208 КПК України.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Скоєння цього злочину карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Вирішується питання про обрання чоловікові міри запобіжного заходу.


Конфликт на Львовщине закончился поножовщиной. По данным Нацполиции, инцидент произошел 24 июня в Дрогобычском районе. Там ночью 27-летний парень получил проникающее ножевое ранением головы, он госпитализирован.
Как установили правоохранители, к совершению правонарушения причастен 42-летний житель Турковского района. Он задержан в порядке ст.208 УПК Украины.

Злоумышленнику сообщено о подозрении по ч.1 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение). Совершение этого преступления наказывается лишением свободы на срок от пяти до восьми лет.

Решается вопрос об избрании мужчине меры пресечения.