STATUS QUO

отравились коровы, гербициды, Яворовский район

На Яворівщині корів отруїли гербіцидами

22 червня в селі Бунів Яворівського району від отруєння гербіцидом загинуло чотири корови. Про це повідомляє Yavir.Net.  

Як повідомляє видання, працівники агрофірми, яка вирощує сою на орендованих землях Бунівської сільської ради, обробляли гербіцидами свій урожай. Однак розводили цю речовину не на орендованій земельній ділянці, а на пасовищі для сільськогосподарських тварин. В наслідок такого розведення, утворилась калюжа з отруйною речовиною на пасовищі.

Під час загону тринадцяти голів худоби на обіднє здоювання, тварини напились розведеної отруйної рідини із калюжі і вже через півгодини чотири корови загинули від важкого отруєння.

Представники фірми, які приїхали на місце події, після тривалої дискусії і ультиматумів місцевих мешканців погодились відшкодувати вартість втрачених корів. За кожну корову було виплачено компенсацію в розмірі 20 000 грн. Іншим дев’яти власникам корів, які вціліли, але будуть давати не якісне молоко, виплатять компенсацію по 1000 грн. 

Працівники поліції, які прибули на місце події, не порушували кримінального провадження оскільки шкода, яка була завдана місцевим мешканцям, була відшкодована в повному обсязі.


22 июня в селе Бунов Яворовского района от отравления гербицидом погибло четыре коровы. Об этом сообщает Yavir.Net

Как сообщает издание, работники агрофирмы, которая выращивает сою на арендованных землях Бунивского сельского совета, обрабатывали гербицидами свой урожай. Однако разводили это вещество не на арендованном земельном участке, а на пастбище для сельскохозяйственных животных. В результате такого разведения, образовалась лужа с ядовитым веществом на пастбище. Во время загона тринадцати голов скота на обеденную дойку, животные напились разбавленной ядовитой жидкости из лужи и уже через полчаса четыре коровы погибли от тяжелого отравления.

Представители фирмы, которые приехали на место происшествия, после длительной дискуссии и ультиматумов местных жителей согласились возместить стоимость утраченных коров. За каждую корову была выплачена компенсация в размере 20 000 грн. Другим девяти владельцам коров, которые уцелели, но будут давать некачественное молоко, выплатят компенсацию по 1000 грн.

Работники полиции, прибывшие на место происшествия, не открывали уголовного производства,  так как ущерб, причиненный местным жителям, был возмещен в полном объеме.

Автор: Тетяна Костенко