STATUS QUO

центр интеллектуальной собственности

У Львові відкрився центр захисту прав інтелектуальної власності

Сьогодні, 26 квітня, у Львівській ОДА відкрили перший в Україні Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

“Ми повинні чітко усвідомлювати, що інтелектуальна власність – це є праця певних людей, і цю працю потрібно захищати, а той, хто нею користується – повинен сплачувати за це винагороду.  Центр з надання правової допомоги у сфері захисту інтелектуальної власності буде тою інституцією, яка буде надавати консультації, допомагати юридичним і фізичним особам  і тим, які використовують інтелектуальну працю, -  і тим, які продукують такий інтелектуальний продукт”, – сказав директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

У планах центру на 2017 рік, зокрема, формування єдиної інформаційної бази суб’єктів інтелектуальної власності Львівщини та створення інформаційної багатомовної інтернет-платформи для інвесторів.


Сегодня, 26 апреля, в Львовской облгосадминистрации открыли первый в Украине Центр по оказанию правовой помощи в сфере защиты прав интеллектуальной собственности. Об этом сообщает пресс-служба Львовской областной государственной администрации.

"Мы должны четко осознавать, что интеллектуальная собственность - это труд определенных людей, и эту работу нужно защищать, а тот, кто ею пользуется - должен платить за это вознаграждение. Центр по оказанию правовой помощи в сфере защиты интеллектуальной собственности будет той институцией, которая будет предоставлять консультации, помогать юридическим и физическим лицам, - и тем, которые используют интеллектуальный труд, и тем, которые продуцируют такой интеллектуальный продукт", - сказал директор департамента экономической политики Роман Филипп .

В планах центра на 2017 год, в частности формирование единой информационной базы субъектов интеллектуальной собственности Львовщины и создание информационной многоязычной интернет-платформы для инвесторов.

 

Автор: Тетяна Костенко