STATUS QUO

облсовет, Ольга Илькив, Роман Шухевич, квартира

Облрада виділила кошти на квартиру для зв’язкової Романа Шухевича

У вівторок, 25 квітня, депутати облради передбачили субвенцію міському бюджету Львова на придбання житла для зв’язкової Романа Шухевича Ользі Ільків. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

На сесії облради депутати підтримали рішення про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік у розмірі 811 млн грн.

Відповідно до рішення їх розподілили наступним чином.

Найбільше коштів буде скеровано на дорожнє господарство – 589, 5 млн грн. На охорону здоров’я збільшено видатки на 13, 6 млн грн. На соціальний захист та соціальне забезпечення – 16, 2 млн грн. (з них 15 млн грн. – компенсації за пільгове перевезення пасажирів автомобільним і пасажирським транспортом).

На фізичну культуру та спорт –  2,2  млн грн., зокрема 1 млн грн. - на парашутний спорт і 1 млн грн. - на проведення шахових турнірів.

Також передбачили 400 тис. грн. субвенцію міському бюджету Львова на придбання житла для зв’язкової Романа Шухевича Ользі Ільків.

На природоохоронні заходи в межах екологічної програми 15 млн грн.

Додаткове фінансування також отримали Програми енергозбереження для бюджетної сфери 2,8 млн грн., “Електронна Львівщини” - 3, 5 млн грн.? з них 2 млн грн. - для впровадження електронної картка пацієнта.

Передбачено і підтримку підприємницької діяльності учасникам АТО у розмірі 1 млн грн. Ще 1,2 млн грн. скерують на виготовлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час проведення АТО.


Во вторник, 25 апреля, депутаты облсовета предусмотрели субвенцию городскому бюджету Львова на приобретение жилья для связной Романа Шухевича Ольге Илькив. Об этом сообщает пресс-служба Львовского областного совета.

На сессии облсовета депутаты поддержали решение об уточнении показателей областного бюджета Львовской области на 2017 год в размере 811 млн грн.

В соответствии с решением их распределили следующим образом.

Больше всего средств будет направлено на дорожное хозяйство - 589, 5 млн грн. На здравоохранение увеличены расходы на 13 6 млн грн. На социальную защиту и социальное обеспечение - 16, 2 млн грн. (из них 15 млн грн. - компенсации за льготную перевозку пассажиров автомобильным и пассажирским транспортом).

На физическую культуру и спорт – 2,2 млн грн., в том числе 1 млн грн. - на парашютный спорт и 1 млн грн. - на проведение шахматных турниров.

Также предусмотрели 400 тыс. грн. субвенцию городскому бюджету Львова на приобретение жилья для связной Романа Шухевича Ольге Илькив.

На природоохранные мероприятия в рамках экологической программы выделено 15 млн грн.

Дополнительное финансирование также получили Программы энергосбережения для бюджетной сферы – 2,8 млн грн, “Электронная Львовщина” - 3, 5 млн грн., из них 2 млн грн. - на внедрение электронной карта пациента.

Предусмотрена и поддержка предпринимательской деятельности участникам АТО в размере 1 млн грн. Еще 1,2 млн грн. направят на изготовление памятных знаков на могилах погибших во время проведения АТО.

Автор: Тетяна Костенко