На Львівщині стрімко зросла захворюваність на кашлюк - за останні кілька років вп’ятеро. Про це повідомляє “Львівська хвиля”.  

Торік в області зафіксували майже три сотні випадків цієї недуги. Найбільша кількість хворих - у Самбірському, Пустомитівському, Перимишлянському та Сколівському районах.

“Те, що за останні роки різко знизився рівень охоплення профілактичними щепленнями, ми вже пожинаємо плоди у вигляді зростання в п’ять разів рівня захворюваності на кашлюк. І хворіють і маленькі діти – до двох місяців, які ще й не могли бути вакциновані, і підлітки, і дорослі”, – зазначила головний епідеміолог Львівської області Наталія Іванченко.

Медики кажуть, якщо зросла захворюваність на кашлюк - то на черзі дифтерія.


На Львовщине резко возросла заболеваемость коклюшем - за последние несколько лет в пять раз. Об этом сообщает "Львовская волна"

В прошлом году в области зафиксировали почти три сотни случаев этой болезни. Наибольшее количество больных - в Самборском, Пустомытовском, Перимишлянском и Сколевском районах.

"То, что за последние годы резко снизился уровень охвата профилактическими прививками, мы уже пожинаем плоды в виде роста в пять раз уровня заболеваемости коклюшем. Болеют и маленькие дети - до двух месяцев, которые еще не могли быть вакцинированы, и подростки, и взрослые", - отметила главный эпидемиолог Львовской области Наталья Иванченко.

Медики говорят, если выросла заболеваемость коклюшем - то на очереди дифтерия.