STATUS QUO

убийство, военный

У Львові за вбивство ув’язнили військового

Військова прокуратура в суді довела вину військовослужбовця та його дружини у вчиненні ряду злочинів. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.        

12 липня 2019 року Галицький районний суд м. Львова підтримав позицію військової прокуратури Львівського гарнізону та визнав винними військовослужбовця строкової служби однієї з військових частин Львівщини у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 408, ч. 1 ст. 115, ч. 3 та 5 ст. 185, ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 357 КК України, а також його дружину – за ч. 2 ст. 289, ч. 5 ст. 185 та ч. 3 ст. 357 КК України.

У суді доведено, що вказаний солдат, діючи умисно та з метою назавжди ухилитись від військової служби, у листопаді 2017 року самовільно залишив шпиталь та в розташування військової частини не з’явився.

Згодом, наприкінці грудня того ж року, будучи на підпитку, вбив мешканця Львівщини та в злочинній змові з дружиною проник в помешкання потерпілого й заволоділи легковим автомобілем марки FIAT DOBLO та коштами вбитого. Окрім цього, проникли до помешкання одного з жителів міста Львова, звідки винесли сейф з грошовими коштами, дорогоцінностями та документами.

Завдяки зібраним доказам військова прокуратура гарнізону довела вину військовослужбовця та його дружини, які в ході судового засідання вину в інкримінованих їм злочинах визнали повністю.

Вироком суду правопорушників засуджено до реальної міри покарання: військовослужбовця до 10 років позбавлення волі, а його дружину – до 8 років позбавлення волі.


Военная прокуратура в суде доказала вину военнослужащего и его жены в совершении ряда преступлений. Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры Западного региона Украины.

12 июля 2019 Галицкий районный суд г. Львова поддержал позицию военной прокуратуры Львовского гарнизона и признал виновными военнослужащего срочной службы одной из воинских частей Львовщины в совершении преступлений, предусмотренных ч. 3 ст. 408, ч. 1 ст. 115, ч. 3 и 5 ст. 185, ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 357 УК Украины, а также его жену - по ч. 2 ст. 289, ч. 5 ст. 185 и ч. 3 ст. 357 УК Украины.

В суде доказано, что указанный солдат, действуя умышленно и с целью навсегда уйти от военной службы, в ноябре 2017 самовольно покинул госпиталь и в расположение воинской части не появился.

Впоследствии, в конце декабря того же года, будучи в нетрезвом состоянии, убил жителя Львовщины и в преступном сговоре с женой проник в помещение пострадавшего и завладели легковым автомобилем марки FIAT DOBLO и средствами убитого. Кроме этого, они проникли в помещение одного из жителей города Львова, откуда вынесли сейф с денежными средствами, драгоценностями и документами.

Благодаря собранным доказательствам военная прокуратура гарнизона доказала вину военнослужащего и его жены, которые в ходе судебного заседания вину в инкриминируемых им преступлениях признались полностью.

Приговором суда правонарушителей приговорили к реальной мере наказания: военнослужащего к 10 годам лишения свободы, а его жену - к 8 годам лишения свободы.

 

Автор: Тетяна Костенко