улица, Богдана Хмельницкого, реконструкцияЧастину вулиці Богдана Хмельницького можуть почати реконструювати вже у вересні. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександр Одинець. 

За його словами, проект, який виготовили у ЛКП "Інститут просторового розвитку", перебуває на державній експертизі. Після цього, за наявності фінансування, департамент зможе оголосити тендер.

"Ми готові розпочати роботи вже у вересні, але за умови наявності необхідного фінансування. Зараз на реконструкцію вулиці в бюджеті є близько 10 млн гривень, при загальній вартості майже 200 млн грн. Очевидно, що цього замало, щоб розпочати роботи", – каже Олександр Одинець.

Йдеться про ділянку від вулиці Опришківської до кільця на вулиці Липинського. На початку року в бюджеті розвитку на ці роботи заклали 40 млн гривень. За проектом, на вулиці з’являться велосмуги та нове озеленення, а на ключових перехрестях, де авто найчастіше стоять у заторі, реорганізують рух. Проїжджу частину вулиці залишать асфальтованою. Вона матиме дві смуги руху по 3,5 м кожна. Третя епізодична смуга з’являтиметься перед перехрестями.

Саму вісь вулиці змістять таким чином, аби тротуари з обох боків були приблизно однаковими. На широких тротуарах облаштують невеликі громадські простори з лавками, велостійками та парковим освітленням. Уздовж вулиці у міждеревному просторі облаштують кишені для паркування, які замостять бруківкою.


Часть улицы Богдана Хмельницкого могут начать реконструировать уже в сентябре. Об этом в комментарии Tvoemisto.tv сообщил и. о. директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Александр Одинец. 

По его словам, проект, который изготовили в ЛКП "Институт пространственного развития", находится на государственной экспертизе. После этого, при наличии финансирования, департамент сможет объявить тендер.

"Мы готовы начать работы уже в сентябре, но при условии наличия необходимого финансирования. Сейчас на реконструкцию улицы в бюджете есть около 10 млн гривен, при общей стоимости почти 200 млн грн. Очевидно, что этого мало, чтобы начать работы", - говорит Александр Одинец.

Речь идет об участке от улицы Опришкивской до кольца на улице Липинского. В начале года в бюджете развития на эти работы заложили 40 млн гривен. По проекту, на улице появятся велополосы и новое озеленение, а на ключевых перекрестках, где авто чаще всего стоят в пробке, реорганизуют движение. Проезжую часть улицы оставят асфальтированной. Она будет иметь две полосы движения по 3,5 м каждая. Третья эпизодическая полоса будет появляться перед перекрестками.

Саму ось улицы сместят таким образом, чтобы тротуары с обеих сторон были примерно одинаковыми. На широких тротуарах обустроят небольшие общественные пространства со скамейками, велостойками и парковым освещением. Вдоль улицы в междеревном пространстве обустроят карманы для парковки, которые замостят брусчаткой.