STATUS QUO

светофоры, не работают, центр города

В центрі міста не працюють світлофори

Через нічну негоду тимчасово не працюють світлофори в центрі міста. Зараз фахівці з’ясовують причини неполадок. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Підозрюємо, що вийшов з ладу контролер, тому не працюють світлофори на вул. Дорошенка, Словацького, Коперника. Наші спеціалісти вже виїхали на місце та будуть з’ясовувати причини", - розповів заступник директора ЛКП "Львівавтодор" Євген Калитич.

Також не працюють світлофори на пр. Свободи та на вул. Беринди.

На час відновлення роботи світлофорів регулювання руху транспорту здійснюють працівники поліції.

Додамо, за словами голів районних адміністрацій, надзвичайних ситуацій після негоди в місті нема – не зафіксовано падіння дерев, підтоплення. Часткове намулення вже прибирають.


Из-за ночной непогоды временно не работают светофоры в центре города. Сейчас специалисты выясняют причины неполадок. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Подозреваем, что вышел из строя контроллер, поэтому не работают светофоры на ул. Дорошенко, Словацкого, Коперника. Наши специалисты уже выехали на место и будут выяснять причины", - рассказал заместитель директора ЛКП "Львовавтодор" Евгений Калитич.

Также не работают светофоры на пр.. Свободы и на ул. Беринды.

На время восстановления работы светофоров регулирование движения транспорта осуществляют работники полиции.

По словам глав районных администраций, чрезвычайных ситуаций после непогоды в городе нет - не зафиксированы падение деревьев, подтопления. Частичное наиливание уже убирают.

Автор: Тетяна Костенко