STATUS QUO

Київстар надав безкоштовний інтернет для Healsi.me та буде інформувати про пункти вакцинації від Covid-19

Національний телеком оператор та компанія Хелсі ЮА підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого планують розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів, а також інформувати населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19у різних містах України.

Helsi - це сучасна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Наразі вона об’єднує більше 49000 лікарів,24 млн пацієнтів і 1300 клініку різних містах України. З мобільним додатком Helsi жителі України можуть замовляти медичні послуги в різних спеціалістів, записуватись на очні та дистанційні консультації у державних та приватних медичних закладах, отримувати інструкції щодо прийому ліків, тощо.

Завдяки мобільному оператору Київстар цифрові медичні послуги, що надаються у рамках електронної системи Helsi, стануть більш доступними для населення. Так, оператор не буде списувати з рахунків абонентів пакетні мегабайти при завантаженні і користування мобільним додатком та сайтом Helsi.

Важливим напрямком співпраці мобільного оператора і Хелсі ЮА є інформування населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України.  SMS інформування розпочнеться вже у найближчі дні. Абонентам потрібно буде лише перейти за посиланням в SMS і обрати зручне місце і доступний час для отримання безкоштовного щеплення. Інформація про те, де абоненти можуть зробити щеплення, також буде вказана на ресурсах Helsi.

У подальшому обидві компанії планують розвивати багато інших проектів медичного напрямку, про які буде повідомлено додатково.


Мобільний додаток Helsi доступний для завантаження на Play Market та App Storehttps://apple.co/2JgAcjU.