STATUS QUO

У Львові напали на дитину

У Львові напали на дитину. За даними Нацполіції, інцидент стався наприкінці травня під час проїзду 17-річного хлопця в маршрутному таксі вулицею Зеленою. Там невідомий чоловік заволодів мобільним телефоном парубка. Мати підлітка звернулася до поліції 16 червня.

Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 27-річний мешканець Пустомитівського району, який вирвав у хлопця телефон "Самсунг Гелексі", після чого вибіг з маршрутки та втік.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.


Во Львове напали на ребенка. По данным Нацполиции, инцидент произошел в конце мая во время проезда 17-летнего парня в маршрутном такси по улице Зеленой. Там неизвестный мужчина завладел мобильным телефоном парня. Мать подростка обратилась в полицию 16 июня.

Полицейские установили, что к совершению преступления причастен 27-летний житель Пустомытовского района, который вырвал у парня телефон "Самсунг Гэлэкси", после чего выбежал из маршрутки и скрылся.

Злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.186 (грабеж) Уголовного кодекса Украины. Ему грозит до четырех лет лишения свободы.

Досудебное расследование продолжается.