STATUS QUO

На міських маршрутах Львова побільшало комунального транспорту

Від сьогодні збільшується кількість комунального транспорту на міських маршрутах Львова. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Люкс FM». Однак збільшення кількості транспорту — це також збільшення кількості збитків для міста, адже перевозити можна лише сидячих пасажирів. Також за словами мера, місто готове відкривати роботу садочків, та має бути рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

«Уряд прийняв рішення, що послаблювати карантин можуть тільки регіональні, обласні комісії. Наступне засідання заплановано на 29 травня. Якщо ситуація із захворюваністю не буде критичною, то дозвіл на відкриття садочків область може дати. Відзначу, що ми готові відкривати садочки. Щодо роботи транспорту, то від сьогоднішнього дня збільшуємо кількість одиниць транспорту на міських маршрутах. Адже ми й надалі працюємо в режимі спецперевезень, і в автобусах, трамваях чи тролейбусах можуть бути лише сидячі пасажири.

Проте, щоб всі розуміли, те, що ми збільшуємо кількість транспорту — це збільшується кількість збитків для міста. Бо ми навіть маленької частини коштів не повертаємо", — розповів Андрій Садовий.