STATUS QUO

На "Краковці" зупинили радіоактивну вантажівку

На МАПП "Краковець" виявлено вантаж з перевищенням допустимого рівня випромінювання. Про це повідомляє Держекоінспекція у Львівській області.

23 квітня 2019 року о 16:30 державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області на митному посту "Краковець" виявив вантаж з перевищенням допустимого рівня іонізуючого випромінювання.

Після проведення замірів встановлено, що водій рейсового автобуса перевозив авіаційні годинники для вимірювання висоти у кількості 3 шт., радіаційний фон яких становив 2,13мкЗВ/год — 2,5 мкЗВ/год, що є порушенням  ст. 20-2 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.1995 р. №198. Вантаж вилучено і передано на тимчасове зберігання у спеціально відведене місце на митній території МАПП "Краковець".

Інспекція скерувала лист голові Яворівської райдержадміністрації для вжиття заходів реагування в межах компетенції.


На МАПП "Краковец" выявлен груз с превышением допустимого уровня излучения. Об этом сообщает Госэкоинспекция во Львовской области.

23 апреля 2019 в 16:30 государственный инспектор по охране окружающей природной среды Львовской области на таможенном посту "Краковец" обнаружил груз с превышением допустимого уровня ионизирующего излучения.

После проведения замеров установлено, что водитель рейсового автобуса перевозил авиационные часы для измерения высоты в количестве 3 шт., радиационный фон которых составил 2,13мкЗВ/ч - 2,5 мкЗв /ч, что является нарушением ст. 20-2 Закона Украины "Об охране окружающей природной среды" и Постановления Кабинета Министров Украины от 20.03.1995 г.. №198. Груз изъят и передан на временное хранение в специально отведенное место на таможенной территории МАПП "Краковец".

Инспекция направила письмо председателю Яворовский райгосадминистрации для принятия мер реагирования в пределах компетенции.

comments powered by Disqus