STATUS QUO

дерево, Городоцкая, Ровная, обесточені

Зламане дерево знеструмило будинки та травмувало дитину (оновлено)

На вулиці Городоцькій сьогодні о 15:40 зламане дерево травмувало школярку та пошкодило лінії електропередач, знеструмивши будинки на вулиці Рівній. Про це повідомляєть прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській области. 

Сьогодні, 25 квітня, о 15.30 до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Городоцькій, 231 впало дерево, внаслідок чого постраждала школярка, 15-річна мешканка Львова. Дівчинку доставлено у лікарню, у неї медики діагностували струс головного мозку, забій м’яких тканин потиличної ділянки.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Через пошкодження ліній електропередач також немає світла на вулиці Рівній, повідомляють очевидці.


На улице Городоцкой сегодня в 15:40 сломанное дерево травмировало школьницу и повредило линии электропередач, обесточив дома на улице Ровной. Об этом сообщает прес-служба Главного управления Нацполиции в Львовской области. 

Сегодня, 25 апреля, в 15.30 в полицию поступило сообщение, что на улице Городоцкой, 231 упало дерево, из-за чего пострадала школьница, 15-летняя жительница Львова. Девочку доставили в больницу, медики диагностировали у нее повреждение головного мозга, ушиб мягких тканей затылочной области.

Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия.

Из-за повреждения линий электропередач нет света на улице Ровной, сообщают очевидцы.

Автор: Тетяна Костенко