STATUS QUO

вакцинация, рак шейки матки, прививки

На Львівщині дівчаток вакцинують від раку шийки матки

Сьогодні на сесії обласної ради депутати виділили на проведення вакцинації проти раку шийки матки з обласного бюджету 3,15 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Депутати облради сьогодні, 25 квітня, внесли зміни до Програми  боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017–2020 роки.

На проведення вакцинації проти раку шийки матки з обласного бюджету виділять 3,15 млн грн.

За ці кошти придбають вакцини від раку шийки матки для щеплення дівчаток віком 11-14 років та холодильне обладнання для зберігання вакцини для Західноукраїнського  спеціалізованого дитячого медичного центру.


Сегодня на сессии областного совета депутаты выделили на проведение вакцинации против рака шейки матки из областного бюджета 3,15 млн грн. Об этом сообщает пресс-служба Львовского областного совета.

Депутаты облсовета сегодня, 25 апреля, внесли изменения в Программу борьбы с онкологическими заболеваниями в Львовской области на 2017-2020 годы.

На проведение вакцинации против рака шейки матки из областного бюджета выделят 3,15 млн грн.

За эти средства приобретут вакцины от рака шейки матки для прививки девочек в возрасте 11-14 лет и холодильное оборудование для хранения вакцины для Западноукраинского специализированного детского медицинского центра.

Автор: Тетяна Костенко