STATUS QUO

прокуратура, Львовский горсовет, криминал

Прокуратура розслідує справу проти чиновників міськради

Прокуратура розслідує справу проти чиновників Львівської міськради.

Зокрема, прокуратура викрила порушення посадових осіб Львівської міської ради, які привели до незаконної забудови земельної ділянки вартістю 2 млн. грн.

За результатами вивчення дозвільних документів, що дають право на будівництво багатоповерхових будинків, виявлено факт внесення завідомо неправдивих відомостей посадовими особами Львівської міської ради в документацію з будівництва на вул. Б.Хмельницького, 284-А.

У документах з посиланням на генеральний план міста, затверджена забудова цієї території під десятиповерховий житловий будинок.

У той же час, прокуратурою встановлено, що генеральним планом в межах вказаної ділянки, площа якої 0,26 га і вартість понад 2 млн. грн, можливість такого будівництва не передбачена.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України за фактом підробки документації посадовими особами Львівської міськради.


Прокуратура расследует дело против чиновников Львовского горсовета.

В частности, прокуратура разоблачила нарушения должностных лиц Львовского городского совета, которые привели к незаконной застройке земельного участка стоимостью 2 млн. грн.

По результатам изучения разрешительных документов, дающих право на строительство многоэтажных домов, выявлен факт внесения заведомо ложных сведений должностными лицами Львовского городского совета в документацию по строительству на ул. Б.Хмельницкого, 284-А.

В документах со ссылкой на генеральный план города, утверждена застройка этой территории под десятиэтажный жилой дом.

В то же время, прокуратурой установлено, что генеральным планом в пределах указанного участка, площадь которой 0,26 га и стоимость более 2 млн. грн, возможность такого строительства не предусмотрена.

Открыто уголовное производство по ч. 1 ст. 366 УК Украины по факту служебного подлога документации должностными лицами Львовского горсовета.