STATUS QUO

конопля, Дрогобыч

Житель Дрогобича вирощував в горщиках коноплю

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області виніс вирок жителю Дрогобича, який вирощував у себе вдома у горщиках коноплю. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Раніше судимий житель Дрогобича в березні 2017 року за місцем свого проживання, що по вул. Завіжна, 36/3, в чотири пластикові горщики-посудини помістив грунт та посіяв насіння рослини коноплі. Під час проведення огляду житла 8 травня 2017 року працівники поліції в присутності понятих виявили та вилучили 69 кущів рослини коноплі, які, відповідно до висновку експерта №3/491 від 02.06.2017 року, містять тетрагідроканабінол, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини, обіг яких допускається для промислових цілей.

Суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 КК України, і призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування  покарання з випробуванням із іспитовим строком на один рік. Також житель Дрогобича повинен сплатити витрати на проведення експертизи наркотичних засобів 618 грн. 50 коп.


Дрогобычский горрайонный суд Львовской области вынес приговор жителю Дрогобыча, который выращивал у себя дома в горшках коноплю. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Ранее судимый житель Дрогобыча в марте 2017года по месту жительства по ул. Завижная, 36/3, в четыре пластиковые горшки-сосуды поместил почву и посеял семена растения конопли. Во время проведения осмотра жилища 8 мая 2017 года работники полиции в присутствии понятых обнаружили и изъяли 69 кустов растения, которые, согласно заключению эксперта №3 / 491 от 02.06.2017 года, содержат тетрагидроканнабинол, которые содержат наркотические средства и психотропные вещества, оборот которых допускается для промышленных целей.

Суд постановил признать обвиняемого виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 310 УК Украины, и назначил ему наказание в виде трех лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания с испытательным сроком на один год. Также житель Дрогобыча должен оплатить расходы на проведение экспертизы наркотических средств 618 грн. 50 коп.

Автор: Тетяна Костенко