STATUS QUO

знак, пешеходный переход, украли

У Львові вкрали дорожній знак "Пішохідний перехід"

У Львові на вулиці Зеленій вкрали дорожній знак. Патрульні виявили чотирьох чоловіків, які, можливо, причетні до крадіжки. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Близько опівночі на телефон 102 зателефонував чоловік та розповів, що бачив, як троє осіб на вулиці Зеленій несли дорожній знак "Пішохідний перехід". Один з чоловіків був з голим торсом. Патрульні, які отримали цей виклик, попрямували на вказану вулицю та почали перевіряти прилеглі вулички. На вулиці Бузковій інспектори помітили чотирьох осіб, які стояли навколо дорожнього знаку, один з чоловіків був з голим торсом. Патрульні запитали їх, що вони тут роблять та де вони взяли цей знак, проте чоловіки так і не змогли відповісти. Громадян перевірили в базі даних та з’ясували, що троє з них є мешканцями Рівненської області, а один з Запорізької.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Справою займаються слідчі Сихівського відділу поліції.


Во Львове на улице Зеленой украли дорожный знак. Патрульные обнаружили четырех мужчин, которые, возможно, причастны к краже. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Около полуночи на телефон 102 позвонил мужчина и рассказал, что видел, как три человека на улице Зеленой несли дорожный знак "Пешеходный переход". Один из мужчин был с голым торсом. Патрульные, которые получили этот вызов, направились на указанную улицу и начали проверять прилегающие улочки. На улице Бузковой инспекторы заметили четырех человек, которые стояли вокруг дорожного знака, один из мужчин был с голым торсом. Патрульные спросили их, что они здесь делают и где они взяли этот знак, однако мужчины так и не смогли ответить. Граждан проверили в базе данных и выяснили, что трое из них являются жителями Ровенской области, а один из Запорожской.

На место происшествия вызвали следственно-оперативную группу. Делом занимаются следователи Сыховского отдела полиции.

Автор: Тетяна Костенко