STATUS QUO

ураган, сорвал крышу, Лычаковский район, упали деревья

У Личаківському районі буревій зірвав дах з будинку

У Львові 21 липня пройшов буревій, який зірвав дах з балкону будинку у Личаківському районі та повалив 20 дерев, що спричинило пошкодження 5-ти автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Під час негоди, що трапилась у п’ятницю, було повалено 17 дерев у Личаківському районі, одне з яких впало і пошкодило машину, також два автомобілі пошкодив дах, який зірвало вітром. У Галицькому районі на проспекті Свободи буревій повалив 3 дерева, 2 з яких впало на машину. Комунальні служби на вихідних прибрали дерева у Галицькому районі та відтягли у Личаківському, щоб не створювати незручностей для водіїв та пішоходів. Станом на сьогодні завершується ліквідація наслідків буревію, що трапився у п’ятницю", - зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.


Во Львове 21 июля прошел ураган, который сорвал крышу с балкона дома в Лычаковском районе и повалил 20 деревьев, повредив 5 автомобилей. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Во время непогоды, которая произошла в пятницу, было повалено 17 деревьев в Лычаковском районе, одно из которых упало и повредило машину, также два автомобиля повредила крыша, которую сорвало ветром. В Галицком районе на проспекте Свободы ураган повалил 3 дерева, 2 из которых упали на машину. Коммунальные службы в выходные убрали деревья в Галицком районе и оттащили в Лычаковском, чтобы не создавать неудобств для водителей и пешеходов. На сегодня завершается ликвидация последствий урагана, который произошел в пятницу", - отметила директор департамента же итлового хозяйства и инфраструктуры Ирина Маруняк.

Автор: Тетяна Костенко