STATUS QUO

улица Городоцкая, ДТП, сбили пенсионера

На вулиці Городоцькій пенсіонер потрапив під колеса Daewoo (фото 18+)

У Львові на вулиці Городоцькій 20-річний водій легковий автомобіль Daewoo Sens насмерть збив пенсіонера. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

23 липня о 20:10 в м. Львові на вул. Городоцький, 222 водій легкового автомобіля Daewoo Sens, 1996 року народження, житель с. Зимна Вода Пустомитівського району здійснив наїзд на пішохода, 1930 року народження, жителя. м. Львова, який від отриманих травм загинув на місці події. Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Проводиться дослідча перевірка.

Фото з "Варта 1".


Во Львове на улице Городоцкой 20-летний водитель легковой автомобиль Daewoo Sens насмерть сбил пенсионера. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

23 июля в 20:10 в г. Львове на ул. Городокский, 222 водитель легкового автомобиля Daewoo Sens, 1996 года рождения, житель с. Холодная Вода Пустомытовского района совершил наезд на пешехода, 1930 года рождения, жителя Львова. От полученных травм тот погиб на месте происшествия. Неудовлетворительные дорожные условия, которые могли стать непосредственной или сопутствующей причиной совершения дорожно-транспортного происшествия, не обнаружены. Проводится доследственная проверка.

Фото с "Варта 1".

Автор: Тетяна Костенко