STATUS QUO

Оксана Муха, Голос страны

Львів'янка Оксана Муха отримала квартиру від проекту "Голос країни"

Переможниця "Голосу країни" львів'янка Оксана Муха отримала квартиру у Києві від проекту. Про це повідомляє портал lvivyanka.info

Нагадаємо, 21 квітня на головному вокальному шоу України "Голос країни" відбувся фінал, де за перемогу запекло боролись чотири найсильніші учасники проекту - Карина Арсентьєва (команда Потапа), Вікторія Олійник (команда MONATIKа), Андрій Хайат (команда Тіни Кароль) та львів'янка Оксана Муха (команда Dana Balana). Цьогорічною переможницею "Голосу країни" стала саме співачка зі Львова.

У фіналі шоу Оксана Муха неймовірно виконала українську пісню "Я піду в далекі гори". Також вона в дуеті зі своїм тренером виступила на сцені з композицією "Треба". Крім цього, Оксана повторно заспівала пісню Квітки Цісик. Отже, Оксана Муха чесно та цілком заслужено виборола головний кубок телепроекту, звання "Голос країни" та отримала головний приз "Голосу-9" – 3-кімнатну квартиру у Києві та шанс потрапити на велику сцену.

Щодо квартири, Оксана зазначає, що вона тепер зможе частіше бувати у Києві, однак поки не готова все залишити у Львові, адже це її рідне місто, тут вона надихається на творчість, тут її душа і сім'я.

"У мене син ходить в школу, я хочу бути поруч з ним. І місто, в якому я живу, мене наповнює, я дуже люблю Львів. Де б я не їздила, де б не подорожувала, кожен раз, коли повертаюся додому до Львова, я просто вдихаю, у мене з’являється відчуття якоїсь свободи, радості. Мені Львів це дає, місто, де мої друзі, родина. Повинна бути причина, чому я хочу бути в Києві, а не тому, що у мене квартира. Адже ми любимо міста через людей в них", - сказала вона.


Победительница "Голоса страны" львовянка Оксана Муха получила квартиру в Киеве от проекта. Об этом сообщает портал lvivyanka.info

Напомним, 21 апреля на главном вокальном шоу Украины "Голос страны" состоялся финал, где за победу отчаянно боролись четыре сильнейших участника проекта - Карина Арсентьева (команда Потапа), Виктория Олейник (команда MONATIKа), Андрей Хайат (команда Тины Кароль) и львов " Каменка Оксана Муха (команда Dana Balana). Нынешней победительницей "Голоса страны" стала именно певица из Львова.

В финале шоу Оксана Муха невероятно исполнила украинскую песню "Я пойду в далекие горы". Также она в дуэте со своим тренером выступила на сцене с композицией "Надо". Кроме этого, Оксана повторно спела песню Квитки Цисык. Итак, Оксана Муха честно и вполне заслуженно завоевала главный кубок телепроекта, звание "Голос страны" и получила главный приз "Голоса-9" - 3-комнатную квартиру в Киеве и шанс попасть на большую сцену.

По квартиры, Оксана отмечает, что она теперь сможет чаще бывать в Киеве, однако пока не готова все оставить во Львове, ведь это ее родной город, здесь она вдохновляется на творчество, здесь его душа и семья.

"У меня сын ходит в школу, я хочу быть рядом с ним. И город, в котором я живу, меня наполняет, я очень люблю Львов. Где бы я ни ездила, где бы ни путешествовала, каждый раз, когда возвращаюсь домой во Львов я просто вдыхаю, у меня появляется ощущение какой-то свободы, радости. Мне Львов это дает, город, где мои друзья, семья. Должна быть причина, почему я хочу быть в Киеве, а не потому, что у меня квартира. Ведь мы любим города через людей в них ", - сказала она.

Автор: Тетяна Костенко