STATUS QUO

шприц, наркоман, метадон, Сыхов

У Львові чоловік ходив зі шприцем по вулиці

Патрульні затримали чоловіка, який в Сихівському районі ходив по вулиці зі шприцом. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Вчора, на гарячу лінію 102 повідомили, що на вулиці Драгана ходить чоловік зі шприцом у руках. Патрульні прибули на місце та побачили чоловіка, який підходив під опис.

В ході перевірки інспектори виявили шприц з невідомою речовиною всередині та накладну з ломбарду. Чоловік повідомив патрульним, що в шприці знаходиться наркотична речовина "Метадон" і він мав намір її вжити. Інспектори перевірили особу в базі даних та з'ясували, що це 36-річний мешканець Львова, якого вже затримували за аналогічну ситуацію. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Справу розглядають слідчі Сихівського відділу поліції.


Патрульные задержали мужчину, который в Сыховском районе ходил по улице со шприцем. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Вчера, на горячую линию 102 сообщили, что на улице Драгана ходит человек со шприцем в руках. Патрульные прибыли на место и увидели мужчину, который подходил под описание.

В ходе проверки инспекторы обнаружили шприц с неизвестным веществом внутри и накладную из ломбарда. Мужчина сообщил патрульным, что в шприце находится наркотическое вещество "Метадон" и он намеревался ее принять. Инспекторы проверили в базе данных и выяснили, что это 36-летний житель Львова, которого уже задерживали за аналогичную ситуацию. На место происшествия вызвали следственно-оперативную группу.

Дело рассматривают следователи Сыховского отдела полиции.

Автор: Тетяна Костенко