STATUS QUO

Чернобыль, авария, ЧАЭС

У школах розповідатимуть про наслідки Чорнобиля

До річниці аварії на ЧАЕС у школах Львівщини відбудуться тематичні виховні уроки. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, у загальноосвітніх навчальних закладах районів, міст обласного значення та ОТГ відбудуться виховні години на тему: "Їх подвиг не можна забути", "Вони врятували людство", "Атомне століття раною горить". Також у навчальних закладах огранізують зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Окрім цього, з нагоди роковин трагічної події у шкільних бібліотеках та Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці представлять книжково-журнальні виставки, а у загальноосвітніх і позашкільних навальних закладах – виставки малюнків "Ми пам’ятаємо".


К годовщине аварии на ЧАЭС в школах Львовщины состоятся тематические воспитательные уроки. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

В частности, в общеобразовательных учебных заведениях районов, городов областного значения и ОТГ состоятся воспитательные часы на тему: "Их подвиг нельзя забыть", "Они спасли человечество". Также в учебных заведениях огранизуют встречи с участниками ликвидации последствий аварии на ЧАЭС.

Кроме этого, по случаю годовщины трагического события в школьных библиотеках и областной научно-педагогической библиотеке представят книжно-журнальные выставки, а в общеобразовательных и внешкольных стремительных заведениях - выставки рисунков "Мы помним".

Автор: Тетяна Костенко