STATUS QUO

грабитель, Сыхов, украшения, магазин

У крамницях Сихова грабіжник зривав з жінок золоті прикраси

У крамницях Сихіва чоловік зривав з потерпілих золоті ланцюжки і втікав. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

В Сихівський відділ поліції 21 квітня звернулася за допомогою 41-річна продавець одного з магазинів мікрорайону. Вона повідомила, що близько 15.40 в приміщенні крамниці невідомий чоловік зірвав з її шиї золотий ланцюжок з кулоном у вигляді розп’яття. Загальна вага ювелірних виробів становила близько 8 грамів.

Аналогічна заява надійшла від 41-річної львів’янки. Зловмисник теж у магазині зірвав з її шиї золотий ланцюжок вартістю понад 5 000 гривень і втік.

Як з’ясували правоохоронці, до обох пограбувань причетний 31-річний місцевий мешканець.

Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.


В магазинах Сыхова мужчина срывал с пострадавших золотые цепочки и убегал. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции в Львовской области.

В Cыховский отдел полиции 21 апреля обратилась за помощью 41-летняя продавец одного из магазинов микрорайона. Она сообщила, что около 15.40 в помещении магазина неизвестный мужчина сорвал с ее шеи золотую цепочку с кулоном в виде распятия. Общий вес ювелирных изделий составлял около 8 граммов.

Аналогичное заявление поступило от 41-летней львовянки. Злоумышленник тоже в магазине сорвал с ее шеи золотую цепочку стоимостью более 5000 гривен и убежал.

Как выяснили правоохранители, к обоим ограблениям причастен 31-летний местный житель.

Открыто уголовное производство по ч.2 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от четырех до шести лет.

                                       

Автор: Тетяна Костенко