STATUS QUO

мусор, вывоз, полигон, меморандум, Садовой

Угоди щодо вивезення сміття ще не підписані – Андрій Садовий

Місто Львів веде перемовини з містами Львівської області щодо підписання угод на вивезення та захоронення ТПВ, що передбачено Меморандумом, який був підписаний у п’ятницю. Про це повідомляє міський голова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради.

“На сьогодні орієнтовно 20% майданчиків міста Львова є переповнені. Це краще, ніж те, що ми мали минулого тижня. Динаміка позитивна. Маю велику надію, що після підписання Меморандуму, яке відбулось в п’ятницю, ми зможемо повністю очистити місто і будемо мати можливість системно вивозити відходи впродовж цього і наступного року, - зазначив міський голова. - Наразі ще угоди не підписані, ми лише підписали Меморандум, де ми визначили міста, об’єм і на цьому тижні будемо укладати конкретні угоди. Перевізники возять у ті міста, де були раніше досягнуті домовленості. Частина відходів вивозиться в інші регіони, де є домовленості. Хочу вірити, що ця сміттєва блокада відійде в історію, і більше таких негативних речей не буде для іміджу Львова і України. З містами ведемо дискусії, бо в деяких містах є рішення сесій, які суперечать Меморандуму. Якщо є спільна позиція органів місцевого самоврядування, державної влади, якщо ми всі разом, тоді проблем не буде“.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради, наразі місто має підписані угоди з 5 містами Львівської області щодо вивезення та захоронення ТПВ, але вони укладені ще раніше.


Город Львов ведет переговоры с городами Львовской области по подписанию соглашений о вывозе и захоронениб ТБО, предусмотренных Меморандумом, который был подписан в пятницу. Об этом сообщает городской председатель Андрей Садовой, передает пресс-служба Львовского городского совета.

"На сегодня ориентировочно 20% площадок Львова переполнены. Это лучше, чем то, что мы имели на прошлой неделе. Динамика положительная. Очень надеюсь, что после подписания Меморандума, которое состоялось в пятницу, мы сможем полностью очистить город и будем иметь возможность системно вывозить отходы в течение этого и следующего года, - отметил городской голова. - Сейчас еще соглашения не подписаны, мы только подписали Меморандум, где определили города, объем, и на этой неделе будем заключать конкретные соглашения. Перевозчики возят в те города, где были ранее достигнуты договоренности. Часть отходов вывозится в другие регионы, где есть договоренности. Хочу верить, что эта мусорная блокада отойдет в историю, и больше таких негативных вещей не будет для имиджа Львова и Украины. С городами ведем дискуссии, потому что в некоторых городах есть решения сессий, которые противоречат Меморандуму. Если есть общая позиция органов местного самоуправления, государственной власти, если мы все вместе, тогда проблем не будет".

По информации департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры горсовета, сейчас город имеет подписанные соглашения с 5 городами Львовской области по вывозу и захоронению ТБО, но они заключены еще раньше.

Автор: Тетяна Костенко